Lakiery hybrydowe Semilac - Żele UV

Sklep internetowy Luxpaznokcie.pl jest autoryzowanym dystrybutorem marki Semilac. W swoim asortymencie posiadamy lakiery hybrydowe, żele UV, lampy i zestawy do hybryd, a także akcesoria.
Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi stylizacjami paznokci. Paznokcie żelowe utrzymują się do 4 tygodni. Sprawdź naszą ofertę. Zapraszamy do zakupów.
 
SKLEPY STACJONARNE
KALISZ
62-800 Kalisz
Al. Wojska Polskiego 175
tel. 570 66 55 66
email: kalisz@luxpaznokcie.pl
JAROCIN
63-200 Jarocin
Wojska Polskiego 62
tel. 570 66 77 66
email: jarocin@luxpaznokcie.pl
ZDUŃSKA WOLA
98-220 Zduńska Wola
Żeromskiego 1J
tel. 733 26 22 82
email: zdunskawola@luxpaznokcie.pl
TUREK
62-700 Turek
Kaliska 27
tel. 731 29 22 52
email: turek@luxpaznokcie.pl
Śrem
63-100 Śrem
Długa 51
tel. 570 663 366
email: srem@luxpaznokcie.pl
Brzeg
49-300 Brzeg
ul. Młynarska 4
tel. 794 497 007
email: brzeg@luxpaznokcie.pl
Kluczbork
46-200 Kluczbork
ul. Plac Niepodległości 2
tel. 739 212 292
email: kluczbork@luxpaznokcie.pl
Lubliniec
42-700 Lubliniec
ul. Józefa Lompy 14
tel. 536 522 466
email: lubliniec@luxpaznokcie.pl
Nysa
48-300 Nysa
ul. Grzybowa 7
533 644 419
Krotoszyn
63-700 Krotoszyn
ul. Kaliska 2A
570 337 733
Strzelce Opolskie
47-100 Strzelce Opolskie
ul. Wałowa 7/1
731 497 007